Detalii loc de munca

Descrierea jobului

WirHelfen 24” SRL ofera grija de zi cu zi pentru persoane in varsta / bolnavi la domiciliul acestora. Cautam ingrijitori pentru Germania. WIRHELFEN 24 este o agentie de recrutare cu experientă in selectia si plasarea fortei de munca în strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, care vine in sprijinul clientilor și candidatilor prin intermediul agentiilor de pe teritoriul Germaniei. Toti candidatii vor beneficia de urmatoarele avantaje: - Contract legal de munca, pe perioada de un an; - Plecari rapide si sigure;- Cazare si mancarea la domiciliul persoanei ce necesita ingrijire. - Asigurarile sociale platite de catre angajator; - Salarii foarte bune,pana la peste 1270 de Euro-Brutto- in functie de nivelul cunoasterii limbii germane; - Angajatorul accepta atat candidatii cu experienta, cat si fara experienta; officero (at) wirhelfen24.bg web: wirhelfen24. bg/ ro - varianta in lb. romana Mirela Slavov- HR manager

Cerinte

Vorbitori de limba germana. Experienta in domeniu. Ofera sprijin clientului in activitatile de gospodarie. Activitatea ingrijitorului este exprimata in sprijinirea activitatilor clientilor si oferirea asistentei medicale pentru acestia.

5 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja