Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

EXCELLENT MATCH JOB S.R.L. Angajam ingrijitor la domiciliu (barbat) in Brunssum, Olanda. Se ofera: - contract pe perioada de 2 luni cu posibilitatea de prelungire, cu incepere din ianuarie 2018 - cazare si masa (jobul este de tip live-in - salariul este de 350 euro net pe saptamana (1300 euro net pe luna). - - îngrijitorul va avea camera proprie si acces la internet - transportul îngrijitorului va fi platit (dupa 2 luni) Cerinte: - cunostinte si experienta in ingrijire batrani sau in domeniul medical - experienta cu dementa - cunoasterea limbii germane - nivel conversational (clientul este de origine germana dar locuieste in Olanda) - varsta intre 30 si 55 de ani Ne puteti contacta de luni pana vineri de la 8:00 la 16:00. Vă mulțumim că ați ales să aveți încredere în noi și ați apelat la serviciile noastre!

Cerinte

- limba germana (nivel mediu-conversational) - experiență cu demență (6 luni) - experiență în îngrijire bătrâni - varsta între 30 și 55 ani - persoana motivată, descurcareață, cu o personalitate puternică

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai