Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Humanis Interim angajeaza instalator de conducte industriale (transport substante lichide sau gazoase) pentru Franta. Competente fundamentale (obligatorii) 1. Cunoasterea principiilor si regulilor industriale de securitate si calitate 2. Efectuarea releveelor de cote 3. Citirea planului izometric si a planului de asamblare 4. Taierea materialelor 5. Executarea imbinarilor 6. Asamblare accesorii 7. Cunostere notiuni de sudura 8. Cunoastere metale 9. Sa aibe notiuni de geometrie si trigonometrie Sa stie sa : 1. Reprezinte volumele in spatiu 2. Sa foloseasca utilaje electroportative 3. Sa foloseasca diferite mijloace de imbinare a elementelor • Experienta intre 3 si 5 ani pe un post similar. • Limba franceza nivel mediu – avansat. Limba engleza reprezinta avantaj. • Salariu foarte atractiv. Cazare si transport asigurate Nu ezitați să ne contactați de luni pana vineri: 10:00 - 19:00.

Cerinte

Competente fundamentale (obligatorii) 1. Cunoasterea principiilor si regulilor industriale de securitate si calitate 2. Efectuarea releveelor de cote 3. Citirea planului izometric si a planului de asamblare 4. Taierea materialelor 5. Executarea imbinarilor 6. Asamblare accesorii 7. Cunostere notiuni de sudura 8. Cunoastere metale 9. Sa aibe notiuni de geometrie si trigonometrie Sa stie sa : 1. Reprezinte volumele in spatiu 2. Sa foloseasca utilaje electroportative 3. Sa foloseasca diferite mijloace de imbinare a elementelor • Experienta intre 3 si 5 ani pe un post similar. • Limba franceza nivel mediu – avansat. Limba engleza reprezinta avantaj.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja