Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Societatea ANDO COM angajeaza instalator sanitar, cu studii medii, pentru lucrari in domeniul HVAC Descrierea jobului: - Are o cunoastere temeinica a sistemelor de climatizare si incalzire, atat din punct de vedere constructiv cat si in ceea ce priveste functionarea; - Dezvoltarea si intretinerea instalatiilor de climatizare, termice, sanitare si gaze; - Diagnosticarea si remedierea/inlocuirea instalatiilor defectuoase; - Punerea in functiune si verificarea utilajelor de climatizare, termice si sanitare; - Efectuarea activitatiilor de reparare si mentenanta ale echipamentelor folosite; - Raspunde de calitatea reparatiilor efectuate; - Buna gestionare a timpului pentru a optimiza perioada de reparatie/revizie. Cerinte: - Experienta in domeniul instalatiilor de termice/sanitare/climatizare - Atitudine pozitiva, spirit de echipa; - Disponibilitate la deplasari; - Permis de conducere categoria B; - Capacitatea de comunicare si relationare cu clientii; - Orice alte certificari/autorizatii in domeniu constituie avantaj. Avantaje: - Pachet salarial motivant - Mediu de lucru placut; - Echipa tanara si profesionista; - Cursuri de specializare periodice; - Posibilitatea de a lucra intr-un domeniu care se afla intr-o continua expansiune. Te asteptam sa faci parte din echipa noastra!

Cerinte

Cerinte: - Experienta in domeniul instalatiilor de termice/sanitare/climatizare - Atitudine pozitiva, spirit de echipa; - Disponibilitate la deplasari; - Permis de conducere categoria B; - Capacitatea de comunicare si relationare cu clientii; - Orice alte certificari/autorizatii in domeniu constituie avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai