Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Obligatii: -selectarea comenzilor utilizand scanner de mana; -ambalare Descrierea jobului: Program: -se lucreaza in doua schimburi, respectiv: Luni-Vineri- de la 6:00 la 15:00 -de la 15:00 la 23:00; -programul de lucru in weekend este de la 10:00 la 19:00; Salariu: Salariul de baza este de 7.80£/h, iar orele suplimentare sunt platite dupa 42.5 ore; Munca prestata in zilele de sarbatoare se plateste cu 11.70 £/h; -daca sunt indeplinite obiectivele, candidatilor de success li se vor acorda contracte dupa 12 saptamani; -experienta nu este necesara, va fi oferita o pregatire completa; NU SE PERCEP COMISIOANE SAU TAXE! Cazare: Optional, va putem oferi suport si ajutor in vederea cazarii, contra cost.

Cerinte

-sa cunoasca limba engleza la un nivel mediu (cel putin); -sa fie dispus sa lucreze in schimburi si in weekenduri; -sa aiba minim 18 ani impliniti; -sa fie dedicat, serios, agil

20 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai