Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Firma italiana, angajeaza persoane pentru a lucra in hoteluri din Italia, pe posturile: camerista, supervizor, guvernanta, receptionera. Contractul de munca se face in Italia, cu plata tuturor contributiilor in Italia. Salariul incepe de la 900 euro / luna, net, pentru cameriste si creste pana la 1800 euro / luna, pentru guvernante. Valorile de mai sus semnifica salariul net, coresunzator unui program de lucru de 40 de ore/ saptamana. Compania lucreaza cu hoteluri din regiunea Toscana. Toate hotelurile cu care lucram sunt clasificate intre 3 si 5 stele.

Cerinte

Este necesara cunoasterea limbii italiene, cel putin la nivel conversational. De asemenea se cere o experienta de minim 6 luni, pe pozitia pe care aplicati.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Italiana

30 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai