Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Avem nevoie de macelari, sacrificatori si muncitori specializati in procesarea carnii! Noi suntem compania de recrutare “360 Recruitment” cu sediul in Nottingham, U.K. si colaboram cu centre de sacrificare si de procesare a carnii de pe intreg teritoriul U.K. Cautam macelari fasonatori, dezosatori, sacrificatori, impachetatori, cu experienta in lucrul pe banda si in echipa, pentru procesarea carnii de porc, miel/oaie, vita. Oferim:  Contracte de minimum 40 de ore pe saptamana  Salariul pe ora de la 7,5£ pana la 15£, in functie de post si experienta  Posibilitatea de a lucra ore extra  Posibilitatea de a-ti aduce sotia/sotul/partenerul, fratele, fiul, prietenul, etc (chiar si cu experienta limitata in domeniu!) pe pozitii similare sau alte pozitii operative disponibile (gen impachetat)  28 de zile de concediu platit (sarbatori nationale incluse: 20 zile de concediu+8 de sarbatori nationale)  Oferim echipament de lucru adecvat, inclusiv cutitele necesare  Asistam in gasirea acomodarii in zona apropiata locului de munca si oferim asistenta de asemenea in deschiderea unui cont bancar, transport RO–UK, inregistrarea pentru NIN (National Insurance Number) si suport continuu (in limba romana) pe durata contractului  Plata saptamanara (prima plata se face dupa primele doua saptamani de lucru) Nu percepem nici un fel de taxa de angajare!

Cerinte

De ce ai nevoie ca sa lucrezi cu noi! • Minimum doi ani de experienta ca macelar (sacrificator, fasonator sau dezosator) • Experienta in lucrul cu porc, miel/oaie sau vita • Desi recomandam sa cunoasteti limba la un nivel bazic, de obicei nu este o necessitate pentru a obtine postul • Trebuie sa fi onest, muncitor, constant, sa ai o atitudine buna fata de colegi, programul si locul de munca • Recomandam sa ai disponibili 300£ - 350£ pentru transport,cazare si cheltuieli cotidiene pana la prima plata • Exista un test de indemanare cu cutitul. Pe baza testului se stabileste salariul Daca esti interest in colaborarea cu noi, trimite-ne CV-ul tau!

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

10 pozitii disponibile