Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AA EURORECRUITMENT GROUP din Irlanda angajeaza macelari transatori cu experienta pe carne de vita pentru munca in Irlanda. Se ofera: - Salar motivant intre 450-600 euro/saptamana in functie de orele lucrate. - Angajare direct de catre angajator. - 28 de zile de concediu pe an platit integral. - Cazare asigurata de catre angajator( aproximativ 200 euro/luna) - Asistenta in obtinerea actelor si a deschiderii unui cont bancar in Irlanda. - Contract de munca pe perioada nedeterminata. Limba engleza nu este obligatorie. *** NU SE PERCEPE COMISION ***

Cerinte

AA EURORECRUITMENT GROUP din Irlanda angajeaza macelari transatori cu experienta pe carne de vita pentru munca in Irlanda. Cerinte: - Experienta ca transator pe carne de vita. - Dovada faptului ca aveti experienta prin prezentarea unui material video sau o recomandare.

20 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja