Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Alex Gym - salon de remodelare corporala angajeaza maseuza, program full time (un week-end liber, unu se lucreaza) Cabinetul de masaj se afla in incinta salii de fitness si aerobic Alex Gym- sectorul 6, Bucuresti

Cerinte

Responsabilitati: - efectuarea de masaj anticelulitic, de relaxare, drenaj limfatic, reflexoterapie si terapeutic - efectuarea tratamentelor corporale constituie un avantaj Descrierea jobului - informarea clientilor cu privire la serviciile si promotiile cabinetului. - utilizarea aparaturii din cabinetul de masaj. - examinarea clientei inaintea procedurilor de masaj. - mentinerea ordinei in cabinetul de masaj. Salariu fix, carte de munca. Asteptam CV-urile dumneavoastra la adresa de mail. Interviul se consolideaza cu proba de lucru pe masaj anticelulitic. Cerinte - absolvirea de cursuri de masaj - experienta in domeniu - Persoana serioasa si corecta. - Dornica de dezvoltare profesionala. - Buna cunoscatoare a tehnicilor de masaj. - Cunostinte cu privire la aparatura pentru remodelare corporala.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja