Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Humanis Interim angajeaza mecanic auto cu experienta pentru Franta. Se vor desfasura activitati de diagnosticare auto si reparatii automobile: repararea si inlocuirea diferitelor piese, precum si motoare, cutii de viteză, ambreiaje, sisteme de frânare, alternatoare, sisteme mecanice, hidraulice şi pneumatice. Perioada contractuala: 04 aprilie - 03 iulie 2016, cu posibilitate de prelungire. Salariul foarte atractiv. Sunt asigurate: transportul, cazarea si asigurare medicala. Asteptam cv-ul dvs insotit de o fotografie. Contact telefonic: luni-vineri intre orele 10:00-19:00.

Cerinte

Conditii obligatorii: - cunostinte de diagnosticare auto, folosind tehnici informatice. - cunostinte de reparare si inlocuire a diferitelor piese, precum si motoare, cutii de viteză, ambreiaje, sisteme de frânare, alternatoare, sisteme mecanice, hidraulice şi pneumatice. - cunostinte de limba franceza nivel avansat. - varsta maxima 45 ani.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja