Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Angajam mecanici camioane pentru Bamberg, Germania Elflein Spedition & Transport are o flota de peste 380 de masini moderne, toate echipate cu cele mai inalte standarde de siguranta si Euro 6. Descrierea pozitiei: - Intretinerea si reparatia masinilor din parcul auto - Servicii de depanare - Initierea soferilor noi in domeniul de siguranta tehnica Oferta noastra: - Salar incepand de la 13,25 brut pe ora, in functie de experienta acesta poate creste (pentru mai multe informatii despre salarul net va rugam consultati site-ul brutto-netto-rechner) - Se lucreaza in general 174 de ore pe luna - Locuinta este pusa la dispozitie de catre compania Elflein Spedition & Transport contra cost - Este necesara o proba de munca, costurile de deplasare si de cazare sunt platite de firma - Va ajutam cu documentele necesare si cu un start la noul loc de munca in Germania - Echipa este una dinamica cu multa experienta

Cerinte

Candidatul ideal - Studii tehnice constituie un avantaj - Experienta profesionala anterioara constituie avantaj - Persoana implicata si dinamica, cu foarte bune abilitati tehnice, cu experienta in domeniul camioanelor - Cunostinte de mecanica, identificare piese si componente, constituie avantaj - Capacitate de coordonare si planificare - Cunostinte operare pe calculator - Spirit de echipa, orientat spre rezultate cat mai bune - Cunostinte intretinere si reparatii camioane constituie avantaj - Permis de conducere profesionist sau categoria B constituie avantaj - Bune abilitati de comunicare - Dorinta de a invata metode noi de lucru/specializare interna - Cunostinte de limba germana la nivel mediu

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai