Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SKILLS CONSULTING, agentie de recrutare si intermediere servicii, infiintata in anul 2014, prezenta pe piata locurilor de munca cu oferte ce vizeaza indeosebi domeniul medical, cel al serviciilor din turism, al constructiilor si industriei MEDIC SPECIALIST OFTALMOLOG

Cerinte

Conditii de angajare:  Medic specialist oftalmolog;  Cunostinte de limba franceza la nivel mediu (B1);  Certificat de conformitate care atesta formarea in profesia de medic conform DC 2005/36/CE;  Persoana motivata, implicata, abilitati relationale, spirit de munca in echipa;  Cabinetul medical privat ofera servicii in tratarea tulburarilor de vedere si a afectiunilor oftalmologice, cu exceptia interventiilor chirurgicale;  Cabinetul este echipat cu echipament medical complet, de ultima generatie, marca NIDEK: - TONOREF II; - Refracteur RT 5100S; - Système chart SC-1600P; - Frontofocometre; - Lampe à fente SL9900 ; - OCT/RNM RS-330 retinascan duo; - Lunette oculus adulti si copii; - Mai multe teste : stereo, ishira, verre 3 miroir. Se ofera:  contract de munca pe durata nedeterminata, in Franta;  program de lucru: 09.00 – 18.00, L-V;  39 h/saptamana; 169h/luna;  salariu brut/luna: 7 793.00 Euro;  salariu/h brut: 46.11 Euro/h;  salariu net/luna: 6 000.00 Euro ;  salariu/h net: 35.51 Euro;  concediu platit: 5 saptamani/an;  asigurare medicala;  cazare asigurata pe toata durata contractului.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 5 - 10 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja