Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Domeniu privat de lux pe Coasta de Azur - langa Cannes - angajeaza urgent o persoana harnica si serioasa pentru intretinere resedinta. Principalele activitati: curatenie si pregatire dormitare, bai, curatenie dupa evenimente - nunti, conferinte, filmari, etc - curatenie in bucatarie, ingrijire spatii verzi, gradinarit, etc Beneficii: salariu net 1000 euro/luna, in functie de experienta, zi libera in timpul saptamanii, nu in week-end; Cazare in cadrul domeniului si masa asigurate; asigurare de sanatate Transport asigurat cu avionul. Contract initial pe 6 luni, cu posibilitate de prelungire. se cauta si cupluri - pentru partener, aceleasi beneficii - necesar experienta in constructii si/sau intretinere tehnica

Cerinte

experienta ca menajera sau camerista Limba franceza este un plus. Carnet de conducere este un plus - masina la dispozitie. se cauta si cupluri - pentru partener, aceleasi beneficii - necesar experienta in constructii si/sau intretinere tehnicaba franceza este un plus. Carnet de conducere este un plus - masina la dispozitie.

2 pozitii disponibile 33 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai