Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim locuri de munca pentru diverse proiecte in urmatoarele domenii: agricultura in sera, industrie alimentara , productie si logistica. OFERIM: -contract de munca full time -cazare contra cost -asigurare medicala contra cost; -transport de la locul cazarii la locul de munca contra cost -salarii incepand cu minim 8.96 euro brut/ora pentru persoanele peste 23 de ani -ajutor in obtinerea tuturor documentelor necesare sederii in Olanda -bonusuri si premii de fidelitate -posibilitatea de a lucra ore suplimentare -avans saptamanal -suport administrativ NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE ASCUNSE ! CAUTAM: -elevi si studenti -femei, barbati si cupluri.

Cerinte

Candidatul ideal: - vorbeste limba engleza la nivel conversational - este capabil sa lucreze eficient atat individual, cat si in echipa - demonstreaza viteza si atentie la detalii - flexibilitate, rezistenta fizica Experienta anterioara in pepiniere, sere, picking, ambalare, expeditie sau productie reprezinta un avantaj. Posesia permisului de conducere categoria B constituie un avantaj personal.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja