Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Atributii : - Prospectarea pietei locale de microcreditare din domeniul agricol; - Cresterea portofoliului de clienti prin promovarea directa a produselor companiei in mediul rural; - Analiza preliminara a aplicatiilor primite de la clienti si intocmirea dosarelor de credit; - Mentinerea permanenta a legaturii cu potentialii clienti/clientii din portofoliu cu scopul de a le oferi sprijin in alegerea produselor care corespund nevoilor acestora cat si cosultanta in ceea ce priveste intelegerea documentatiei si a termenilor folositi; - Mentinerea calitatii portofoliului de clienti gestionat, in liniile acceptate de catre companie; - Resposabilitati pe partea de colectare a creditelor neperformante; - Intocmirea de rapoarte periodice de activitate. Oferim: - Salar intre 1000 -1500 Ron + comisioane din vanzari; - Program de lucru de la 9:00 – 17:00.

Cerinte

- Permis de conducere categoria B; - Studii superioare in domeniul agricol sau economic; - Experienta in domeniul agricol prezinta avantaj; - Cunostintele de creditare reprezinta avantaj.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja