Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm pentru clientul nostru din Cluj, companie multinaţională specializată în managementul documentelor, precum şi în dezvoltarea de servicii şi soluţii BPO: OPERATORI DATA ENTRY Reponsabilități: Sarcina principală presupune ctivităţi de inserare, prelucrare şi validare date, realizând astfel o parte a procesului de gestiune a documentelor Munca se desfăşoară în birou, se lucreză în echipă

Cerinte

Cerințe: Studii medii Obligatoriu cunoaşterea limbii italiene de la un nivel mediu pana la avansat Cunoştinţe de operare calculator Seriozitate şi responsabilitate Atenție la detalii Beneficii: Program de lucru în 2 schimburi Instruire la angajare Salar 1300 lei Tichete de masă Decont 2 linii de transport intern din Cluj Mediu de lucru tânăr şi plăcut

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Limbi straine necesare Italiana

30 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja