Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam personal interesat in a munci intr-un domeniu aparte, in industria divertismentului, loc unde imaginatia si visele copilariei devin realitate. Oferim transport asigurat. Salariul negociabil. Experienta nu este necesara. Dupa ce devii noul nostru coleg, se deschide posibilitate de a lucra in strainatate pentru proiectele noastre.

Cerinte

---Nu exista cerinte speciale--- TAA Group este o companie romano-germana, subsidiara a TAA Industries, specializata in tematizare si animatronica, unica la nivel de Romania si pe primele locuri intre liderii mondiali pe nisa decorurilor artistice complexe cu proiecte in toata lumea: Dubai, Abu Dhabi, China, Belgia, Spania, Germania, Franta etc. Sediul firmei este in Osorhei, judetul Bihor si este specializata in productia de elemente tematice si decoruri pentru parcuri de distractie, studiouri de film, sali de teatru/opera, muzee sau hoteluri tematice. Suntem o familie de profesionisti in entertainment: designeri, ingineri, sculptori, pictori si mestesugari desavarsiti, iar clientii pentru care lucram sunt companiile precum Marvel, Disney, Warner Brothers sau Lego.

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja