Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam operatori linie de productie cablaje auto pentru munca in Irlanda Se ofera: Contract pe perioada nedeterminata direct cu angajatorul in Irlanda Se lucreaza minim 40 de ore pe saptamana 9,56 euro/ora pentru inceput 10,24 euro/ora dupa sase luni 10,85 euro/ora dupa 1 an 11,24 euro/ora dupa 2 ani Schimburile de seara vor fi platite in plus cu 16% Schimburile de noapte vor fi platite in plus cu 25% Interviurile vor avea loc la sediul companiei noastre din Cluj Napoca Str. Calea Dorobantilor, Nr.7, Ap.6 in data de 07-Iulie-2016 Pentru mai multe detalii va rugam sa ne sunati la numarul afisat pe site sau sa trimiteti CV-ul prin mesaj privat *** NU SE PERCEP COMISIOANE***

Cerinte

Cerinte: - Experienta anterioara operator linie de productie - Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - Referinte de la ultimul loc de munca - Dovada faptului ca sunteti apt din punct de vedere fizic - Cazier judiciar

30 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja