Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cehia

Descrierea jobului - Cehia

Angajăm operatori producție, în Cehia - FĂRĂ COMISION, cazarea GRATUITĂ Salariu atractiv. Ofertă limitată - bonus de început!! Responsabilități: - Asamblarea componentelor de calculatoare Cerințe: -Disciplină, seriozitate și conștiinciozitate la locul de muncă Beneficii: - transport asigurat din Oradea în Republica Cehă; - cazare asigurată gratuit în Republica Cehă pe întreaga durată a contractului; - bonusuri de prezență, calitate și performanța; - sporuri salariale pentru posturile superioare asamblării; - posibilitate de promovare în cadrul firmei; - NU se percepe nici un fel de comision si nu se achita taxe la angajare Sună acum ca să te angajezi!

Cerinte

Nu se cere nicio calificare. Se asigură instruire gratuită la fabrică. Singurele cerințe sunt: Dexteritate manuală Seriozitate și disciplină la locul de muncă

20 pozitii disponibile 51 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai