Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Agentia Vale's Staff HR Services ofera posibilitatea persoanelor interesate de aceasta pozitie care nu detin experienta sa profeseze intr-un restaurant renumit in zona de Paphos, Cipru. OFERTA DE MUNCĂ & INFORMAŢII • Contract individual de muncă pe o perioada nedeterminată - semnarea se face înainte de plecarea din ţară; • Cazarea este asigurată gratuit de angajator în camere special amenajate şi utilate (paturi cu lenjerie, maşină de spălat, frigider, aragaz), bucătărie şi baie comune; angajatul nu plăteşte costurile utilităţilor (apă, gaz, curent etc); • Nu se face naveta - cazarea se face în apropierea; • Se oferă gratuit 1 mesa/zi în cadrul restaurantului; • Programul de muncă este de 8.5/9 ore/zi iar el se face în ture/schimburi; 6 zile/săptămâna; 1 zi liberă/săptămâna; • Posibilitate de ore suplimentare - plata dublă; • Asigurările sunt suportate de către angajator; • Concediu anual 28 de zile; Salariul de baza variază în funcţie de performanţă angajatei şi de gradul de implicare în serviciile prestate. Este garantat intre 800-900 EUR şi poate creşte în funcţie de performanţă angajatei, în lunile 3-5 (după taxe şi impozite); fiind consideraţi, banii pe care îi puteţi salva neavând nimic de plătit (cazare, mâncare, asigurări, transport, naveta etc). Venitul lunar înregistrat (ce include orele suplimentare, bacsis), este de aproximativ 1300-1400EUR/lunar. Dacă oferta este atractivă, va rugăm să aplicati la acest job si o sa fiti contactati de catre echipa noastra de recrutori!

Cerinte

- vârstă maximă este de 30 - fără probleme medicale - experienţă nu se cere - limba engleză nivel conversational; - fără probleme cu alcoolul - întârzieri la program; - nivel studii minime - disponibilitate la program prelungit - ore suplimentare;

8 pozitii disponibile