Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ATT Interim este o companie de recrutare și selecție cu renume pe piața din Oradea. Căutăm pentru partenerii noștri persoane specializate în acest domeniu. Esti o persoana serioasa in cautarea unui loc de munca stabil? Echipa noastra va asteapta! Responsabilitati: - Realizeaza aluaturilor, mixurilor, produselor finite si semifinite de patiserie conform retetelor si normelor igienico-sanitare - Depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice - Verificarea calitatii produselor finite

Cerinte

Cerinte: - Experienta in domeniul patiseriei constituie avantaj dar nu este obligatoriu - Indemanare in ceea ce priveste manipularea aluatului si realizarea produselor finite Oferta : - Program de lucru de la 6:00-14:00, 14:00-21:00, o saptamana cu o saptamana - Posibilitatea de perfectionare si calificare - Salariu motivant, - Stabilitatea echipei - Activitatea se va desfasura in localitatea Santion, se asigura transportul

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja