Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Ce facem noi pentru tine? · Oportunitatea de a lucra în rețeaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografică din România; · Pentru că ne place să investim în oamenii care ne reprezintă, oferim training profesional; · Un venit motivant, corelat cu performanțele obținute ( bonusuri de performanță și fidelitate ) · Asiguram transport · Posibilitatea de a te dezvolta profesional și personal; · Posibilități de promovare. Ce vei face tu pentru noi? · Te asiguri că pregătești marfa corect conform comenzii expuse · Te asiguri că nu deteriorezi baxurile cu marfă · Îți realizezi norma de preparare zilnică · Devii membru al unei echipe stabile

Cerinte

Dacă ești: · Persoană perseverentă, muncitoare · Cu rezistență la efort fizic susținut · Persoană integră, care respectă regulile companiei · Cu spirit de echipă · Dornic să faci parte dintr-una cele mai mari companii de Retail din țară ...aplica cu incredere! E momentul pentru un job bun

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai