Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: - salariu: 500 - 600 lire pe saptamana - training gratuit - acomodare gratuita - 28 zile de concendiu platit - mese gratuite Cerinte: - engleza la nivel mediu - avansat (B2) - persoane empatice, prietenoase si dornice de lucru - experienta minim 6 luni (sunt acceptate si persoane care au avut in grija un membru al familiei) Alte detalii: - 3 ore pe zi libere, o zi pe saptamana libera Locatii: Bushey, Cassiobury Park, Chorleywood, Croxley Green, Eastcote, Harefield, Harrow, Hatch End, Loudwater, Mill End, Moor Park, Northwood, Oxhey, Pinner, Rayners Lane, Rickmansworth, Ruislip, Sarratt, Stanmore, Watford *si alte locatii din Northwood Documente necesare: - carte de indentitate sau pasaport (valabilitate de cel putin 6 luni) - cazier (fara antecedente penale) - adeverinta medicala (se accepta persoane apte de lucru) - 2 recomandari (angajatori sau profesori) - CV Europass in limba engleza

Cerinte

Cerinte: - engleza la nivel mediu - avansat (B2) - persoane empatice, prietenoase si dornice de lucru - experienta minim 6 luni (sunt acceptate si persoane care au avut in grija un membru al familiei)

100 pozitii disponibile 23 persoane au aplicat deja