Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Internity, marca prin care Avenir Telecom opereaza in Romania pe segmentul retail, ofera produsele si serviciile operatorului de telefonie mobila Telekom Romania Mobile Communications, dar si o gama de produse si accesorii GSM proprii. Internity confirma pozitia de furnizor de servicii totale de telecomunicatii oferind o gama larga de produse si servicii GSM care sa faciliteze o experienta inovatoare de conectare interumana, acasa sau la birou, prin comunicare, distractie si interactivitate, design si functionalitate. In prezent, reteaua detine 51 de magazine, amplasate preponderent in centre comerciale, pozitionate strategic pentru a facilita accesul clientilor.

Cerinte

Candidatul ideal ; - studii medii/superioare; - operare PC - MS Office, Internet; - persoana ordonata si serioasa cu bune abilitati de negociere si relationare; Responsabilitati - vanzarea directa de telefoane mobile, servicii si accesorii pentru telefonie mobila; - promovarea produselor si serviciilor in concordanta cu strategia comerciala a companiei; - consilierea clientilor, identificarea cerintelor acestora si oferirea celor mai bune solutii; - oferirea de informatii asupra caracteristicilor tehnice si functionale ale produselor; - demonstratii de utilizare a produselor si serviciilor la cererea potentialilor clienti; Beneficii - salariu fix + comision din vanzari; - program de lucru in ture 8 ore; - posibilitatea unei cariere in cadrul unei companii dinamice; - oportunitatea de a lucra, invata si dezvolta intr-un mediul profesionist. - acces la programe de training; Va rog sa trimiteti CV la adresa de e-mail hr avenir-telecom ro

1 pozitii disponibile