Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Bla Shine, una dintre cele mai atractive si apreciate companii de servicii profesionale de intretinere din Cluj, are nevoie de tine! Ne dorim sa facem echipa cu tine mai ales daca esti preocupat de ordine, disciplina si curatenie. Te asiguram ca noi stim sa apreciem oamenii buni, sa stimulam si sa rasplatim serviciile de calitate. In acest scop cautam persoana pentru curatenie, full time si part time pentru locatii din Cluj Napoca. Oferim: Salariu fix+tichete de masa+bonusuri. Plata salariului se face fara intarziere. Colectiv placut Contract de munca Loc de munca stabil

Cerinte

Cerem: - studii minime – şcoala generală; - rezistenţă la sarcini de lucru repetitive, meticulozitate; - abilităţi de organizare, rezolvare a problemelor, spirit gospodăresc; - abilităţi de comunicare şi colaborare cu clienții, echilibru psihic, persoana ingrijita;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai