Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania Enjoy Jobs Recruitment pune la bataie 15 posturi pentru personal mentenanta generala lant mare de hoteluri din Portugalia, Spania, Anglia si Franta. Se ofera contact legal pe o perioada de minim 6 luni cu anagajatorul portughez existand posibilitatea de prelungire. Salariul este de 1000-1100 Euro net/luna. Programul este full-time, cu 40-45 ore/saptamanal, 2 zile libere pe saptamana. Chiria este gratuita si pusa la dispozitie de catre angajator. Mesele sunt incluse in fiecare zi de munca. Cerinte: Experienta de minimum 1-2 ani in intretinere case, cladiri sau hoteluri (vopsit, tamplarie, reparatii generale, electrice, aer conditionat) Limba engleza nivel mediu-conversational Seriozitate si profesionalism Responsabilitati: -intretinere, reparatii si renovari cladiri civile sau hoteluri. Angajatorul va va ajuta in privinta obtinerii actelor legale in Portugalia si a contului bancar. Nu percepem taxe de mediere sau comisioane! Va asteptam CV ul in limba engleza pe adresa companiei sau telefonic. Mult succes! Echipa Enjoy Jobs

Cerinte

-experienta in domeniu de minimim 1-2 ani ( vopsit, tamplarie, reparatii generale, electrice, aer conditionat) -limba engleza mediu-conversational -disponibilitate de relocare minim 6 luni in strainatate -seriozitate si profesionalism

15 pozitii disponibile 30 persoane au aplicat deja