Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Portugalia

Descrierea jobului - Portugalia

Compania Enjoy Jobs Recruitment pune la bataie 15 posturi pentru personal mentenanta generala lant mare de hoteluri din Portugalia, Spania, Anglia si Franta. Se ofera contact legal pe o perioada de minim 6 luni cu anagajatorul portughez existand posibilitatea de prelungire. Salariul este de 1000-1100 Euro net/luna. Programul este full-time, cu 40-45 ore/saptamanal, 2 zile libere pe saptamana. Chiria este gratuita si pusa la dispozitie de catre angajator. Mesele sunt incluse in fiecare zi de munca. Cerinte: Experienta de minimum 1-2 ani in intretinere case, cladiri sau hoteluri (vopsit, tamplarie, reparatii generale, electrice, aer conditionat) Limba engleza nivel mediu-conversational Seriozitate si profesionalism Responsabilitati: -intretinere, reparatii si renovari cladiri civile sau hoteluri. Angajatorul va va ajuta in privinta obtinerii actelor legale in Portugalia si a contului bancar. Nu percepem taxe de mediere sau comisioane! Va asteptam CV ul in limba engleza pe adresa companiei sau telefonic. Mult succes! Echipa Enjoy Jobs

Cerinte

-experienta in domeniu de minimim 1-2 ani ( vopsit, tamplarie, reparatii generale, electrice, aer conditionat) -limba engleza mediu-conversational -disponibilitate de relocare minim 6 luni in strainatate -seriozitate si profesionalism

15 pozitii disponibile 39 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai