Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Staff Temp angajeaza personal necalificat sau calificat pentru o fabrica de produse cosmetice in Franta. Ce presupune locul de munca?: Aplicare etichete pe flacoanele de parfumuri Ambalarea flacoanelor in cutii Pregatirea cutiilor cu flacoane pentru livrare, respectand cu strictete termenele de livrare si cantitatile stabilite

Cerinte

Ce cautam: Persoane dinamice si cu simtul responsabilitati ridicat Cunostinte de limba engleza sau franceza Tenacitate,minutiozitate si dibacie Experienta anterioara nu este necesare insa constituie un avantaj Ce oferim: Conditii de lucru excelente Program de lucru 8 h/zi 5 zile/saptamana cu posibilitatea efectuarii de ore suplimentare care vor fi platite 125%. Cazare asigurata in conditii bune (2 persoane maxim in camera) Asigurare medicala internationala gratuita Posibilitatea unui contract de munca pe termen lung Suport pe toata perioada contractului Profesionalism,siguranta si respect Esti interesat? Suna acum la nr afisat pentru detalii suplimentare, plecari imediate fara nici un comision sau taxa ascunsa!

5 pozitii disponibile 36 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai