Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam cu contract de munca pe perioada determinata de 3 luni cu incepere din 1 aprilie,persoane care sa asigure demontarea ,transportul si montarea mobilierului si altor obiecte casnice,in Franta. Acest loc de munca presupune conditie fizica foarte buna,rezistenta. Orar:5 zile/saptamana: 7:30-17:30-cu pauza de pranz 45 de minute

Cerinte

Permis auto- categoria B Limba franceza- nivel avansat-necesara in comunicarea directa cu clientii francezi. Persoana atletica,rezistenta,curajoasa,dinamica. Contract de munca inregistrat la Inspectia Teritoriala a Muncii; Asigurare medicala si sociala; Nu percepem comision Consultanta si suport personal pe toata durata contractului. Salarizare in functie de experienta si calificari. Conditiile de munca si stilul de viata in tari precum Franta, ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala continua, precum un pachet salarial motivant si un standard ridicat de viata. Daca va considerati o persoana care nu se teme de provocari, si care e gata sa lucreze in functie de aptitudinile ei, oferindu-i-se un salariu foarte atractiv , va recomandam sa contactati consultantii nostri pentru a va familiariza cu oferta noastra

2 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja