Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Angajam persoane de sex masculin pentru a lucra in salubritate in Cipru. OFERTA DE MUNCĂ & INFORMAŢII • Contract individual de muncă pe o perioada nedeterminată - semnarea se face înainte de plecarea din ţară; • Cazarea este asigurată gratuit de angajator în camere special amenajate şi utilate (paturi cu lenjerie, maşină de spălat, frigider, aragaz), bucătărie şi baie comune; angajatul nu plăteşte costurile utilităţilor (apă, gaz, curent etc); • Nu se face naveta - cazarea se face în apropierea; • Programul de muncă este de 7 ore/noapte; 6 zile/săptămâna; 1 zi liberă/săptămâna; • Posibilitate de ore suplimentare - plata dublă; • Asigurările sunt suportate de către angajator; • Concediu anual 28 de zile; Salariul de baza variază în funcţie de performanţă angajatei şi de gradul de implicare în serviciile prestate. Este garantat 800 EUR şi poate creşte în funcţie de performanţă angajatei, în lunile 3-5 (după taxe şi impozite); fiind consideraţi, banii pe care îi puteţi salva neavând nimic de plătit (cazare, mâncare, asigurări, transport, naveta etc). - GARANTAT SE FAC ORE SUPLIMENTARE; Venitul lunar înregistrat (ce include orele suplimentare), este de aproximativ 850-1000EUR/lunar.

Cerinte

- vârstă maximă este de 53 - apt de muncă/clinic sănătos - fără probleme medicale - experienţă nu se cere - limba engleză nu se cere; - fără probleme cu alcoolul - întârzieri la program; - nivel studii minime - disponibilitate la program prelungit;

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai