Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

ULMA Packaging , producator de echipamente pentru ambalat din Apahida, jud. Cluj, ANGAJEAZA PERSONAL pe urmatoarele posturi: Operatori CNC (freza) Operatori masina de indoit Abkant Lacatusi mecanici montatori Sudori TIG Slefuitori metale Cerinte minime: cunostinte de desen tehnic; experienta de minim 6 luni in domeniu, calificare ca Lacatus / Sudor. ASIGURAM TINERILOR CU APTITUDINI TEHNICE CARE AU BUNE CUNOSTINTE DE DESEN TEHNIC POSIBILITATEA SA SE FORMEZE CA OPERATORI CNC. Asiguram: Transport Tichete de masa Tichete cadou Bonus semestrial pentru concediu Ore suplimentare platite Mediu de lucru curat si ordonat Alte beneficii ULMA

Cerinte

Cerinte minime: - cunostinte de desen tehnic; - experienta de minim 6 luni in domeniu, - calificare ca Lacatus / Sudor - pentru postul de Slefuitor metale si operatori CNC si Abkant nu este necesara calificarea, ci experienta in domeniu.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai