Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei să-ţi dezvolți cariera sau să îţi perfecţionezi cunoştinţele tehnice? Ţi-ar plăcea să faci parte parte dintr-un colectiv în care lucrurile funcţionează eficient? Ești dornic să dezvolți un proiect intern dar și să lucrezi cu clienții? Echipa caută să-și întregească colectivul cu un coleg talentat, creativ, responsabil Care ar fi beneficiile tale? - te vei implica în proiecte de lungă durată - vei lucra într-o echipă de specialişti, cu membri care au experienţă vastă în domeniul software - vei avea un pachet salarial motivant, bonusuri în funcție de performanță - vei avea posibilitatea dezvoltarii in carieră - mediu de lucru plăcut - suport pentru relocare

Cerinte

- experienta de lucru în web development PHP 5 , HTML (5) & CSS (3), Javascript, MySql , JS – jQuery minim 1-2 ani - experiență de lucru cu platforme (Framework) - experienta in Photoshop - excelentă abilitate de planificare a activităților să ai inițiativă și orientare spre învățare - capacitate de concentrare și atenție la detalii spirit de echipă, bune abilități de comunicare

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja