Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Intampina oaspetii si ii asista pe tot parcursul sejurului; Atributii facturare, incasare, emitere documente fiscale; Respecta standardele organizationale; Preluarea si inregistrarea rezervarilor de la clienti; Raspunde de buna organizare si gestionare a resurselor si infrastructurii; Comunica cu celelalte departamente pentru a asigura fluxul informational Se ofera salariu + tichete de masa + bonusuri.

Cerinte

Minim absolvent liceu cu diploma de bacalaureat (dar preferabil studii superioare); Experienta pe un post similar hotel 4/5* - minim 1 an si/sau calificarea - constituie avantaj; Bune abilitati de comunicare; Prezenta agreabila, aspect fizic placut, conduita morala exceptionala; Minim limba engleza - nivel mediu/avansat; Cunoasterea sistemului de gestiune hoteliera Opera reprezinta un avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai