Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Bla Shine, una dintre cele mai atractive si apreciate companii de servicii profesionale de intretinere din Cluj, are nevoie de tine! Ne dorim să facem echipă cu tine dacă esti preocupat de ordine, disciplină și curățenie. Te asigurăm că noi știm să apreciem oamenii buni, să stimulăm și ă răsplătim serviciile de calitate. Citește cerințele și oferta de lucru, și apoi trimite-ne un CV îngrijit! Fii responsabil de contractele noastre! - ne adresăm persoanelor de sex masculin, dar nu excludem nici femeile Ne dorim să facem echipă cu tine dacă: 1. Ești preocupat de ordine, curățenie și disciplină; 2. Ești o persoană organizată; 3. Ești o persoană sociabilă, îți place să cunoști oameni noi; 4. Ai nevoie de un job full-time, ai fi dispus să lucrezi în unele zile între 8-10 ore/zi (cu siguranță vei fi plătit); 5. Îți place să rezolvi cu brio situațile de urgentă; 6. Îți place să te trezești dimineață - vor fi zile când vei începe la 6 dimineața; 7. Vrei să faci parte dintr-o echipă energică și distractivă; Oferta: * Salariu fix (atractiv) + tichete de masă (1600 lei - 2200 lei) * Plata salariului se face la datele stabilite, fără întârziere; * Mediu de lucru plăcut; * Mașina de serviciu, telefon (SMART) și tabletă; * Contract de muncă; VREM SĂ FACEM ECHIPĂ CU TINE PENTRU O PERIOADĂ LUNGĂ DE TIMP!

Cerinte

Cerințe: * Permis de conducere categoria B - o să îți dăm o mașină frumoasă de servici :) * Abilități de realizare a activităților de curățenie conform procedurilor; * Persoane cu atitudine respectuoasă, serioase, discrete, punctuale, îngrijite; * Abilități de coordonare a unei echipe; * Experiența într-un post asemănător constituie avantaj;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai