Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ams Human Resources cauta pentru unul din clienti, firma de transport, soferi categoria BCE. Cerinte: -punctual, serios -scoala de soferi categoria B+CE -atestat de transport marfa ADR (reprezinta un avantaj) -cazier judiciar -cazier rutier -experienta minim 3 ani

Cerinte

Responsabiliati: -asista la incarcarea marfii; -verifica si completeaza actele si marfa preluata; -se asigura de dispunerea corecta a marfii; -raspunde de integritatea marfii transportate; -tine legatura cu dispecerul si se subordoneaza lui sau sefului superior ierarhic; -are obligatia sa raspunda cu privire la pozitie si km. efectuati; Beneficii: -respectarea timpilor de lucru si a pauzelor -timpul de lucru: -6 saptamani comunitate si 2 saptamani acasa sau -3 saptamani comunitate si 1 saptamana acasa -curse cu 1-2 descarcari ( ocazional 3-4 descarcari) -salariul: 1065 lei net -diurna: 50-55 €/ zi

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai