Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam sofer profesionist permis BCE pentru munca pe Comunitatea Europeana cit si curse tur -retur din Cluj Napoca catre Franta , Spania etc .Se lucreaza in echipaj,se fac curse urgente de la punctele de lucru din Barcelona ,Cluj ,Paris spre toate tarile CE. Se ofera: -NU percepem nici un fel de comision pentru angajare -loc de munca stabil -asigurare de sanatate internationala -contract de munca pe perioada nedefinita -cazare in apartamente confortabile si curate -salarii atractive in functie de experienta si realizari Pentru angajari va rugam sa trimiteti Curriculum Vitae pe adresa de email a firmei sergio.cioca&savaexpress.com

Cerinte

Pentru angajare avem nevoie de urmatoarele acte: -permis de conducere BCE -buletin de identitate -card tacografic -permis ADR -atestat profesional -vizite medicale -psihologic -cazier -diploma studii

3 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja