Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

TWM, firma de colectare deseuri nepericuloase, angajeaza Sofer de autoturisme si camionete OFERIM: -salariu motivant -contract pe perioada nedeterminata -ore suplimentare platite -program de lucru L-V -bonusuri in functie de cantitatea colectata Responsabilitati: -preluarea marfurilor de la clienti si livrarea acestor conform programului -intocmire documente de transport -achizitionare deseuri cu numerar -ajuta la incarcarea/descarcarea marfurilor, DACA este cazul

Cerinte

Cerinte: -permis de conducere categoria B de cel putin 1 an -studii medii -cunostinte utilizare tableta si imprimanta -capacitate de negociere -atentie la detalii Responsabilitati: -preluarea marfurilor de la clienti si livrarea acestor conform programului -intocmire documente de transport -achizitionare deseuri cu numerar -ajuta la incarcarea/descarcarea marfurilor, DACA este cazul

15 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai