Detalii loc de munca - Spania

Descrierea jobului - Spania

Angajam sofer detinator de permis B+C pentru munca pe Comunitatea Europeana cit si curse din Cluj Napoca catre Franta , Spania etc .Se efectueaza curse urgente de la punctele de lucru din Barcelona ,Cluj ,Paris spre toate tarile CE, cit si incarcari si descarcari in zona Barcelona sau Paris. Se ofera: -NU percepem nici un fel de comision pentru angajare -loc de munca stabil -asigurare de sanatate internationala -contract de munca pe perioada nedefinita -cazare in apartamente confortabile si curate -salarii atractive in functie de experienta si realizari Pentru angajari va rugam sa trimiteti Curriculum Vitae pe adresa de email a firmei sergio.cioca&savaexpress.com

Cerinte

Pentru angajare avem nevoie de urmatoarele acte: -permis de conducere B+C -buletin de identitate -permis ADR -atestat profesional -vizite medicale -psihologic -cazier -diploma studii

1 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai