Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Serviciu timp de 4 saptamani in strainatate si o saptamana libera -Pachet salarial competitiv: salariu fix, diurna legala de deplasare si bonusuri -Training profesional pentru soferi -Flota moderna dotata cu calculator de bord pentru comunicare, navigare -Contract de munca. - Camioane EURO 5 si EURO 6 DAF si Mercedes

Cerinte

- Soferi profesionisti categoria C+E, cu atestat (minim 2 ani experienta) - Experienta internationala camioane - Liquid / Bulk / Frigo (trailer) - constituie un avantaj - Atestat sofer profesionist transport marfa - Card tahograf valid - Limba engleza (sau Franceza) la nivel mediu, alte limbi straine prezinta un avantaj. - Persoane cu atitudine buna, personalitate placuta, harnice competente, in forma fizica buna - Fara cazier judiciar - Fara evenimente rutiere grave - Aviz medical si psihologic pozitiv - Cunostinte minime de mecanica auto

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

20 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja