Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

SC REANTACRED-HR.AGENCY-SRL recruteaza soferi profesionisti pentru camioane de mare tonaj in Europa. Soferii vor avea desemnate rute specifice. Se va lucra pe camion iar timpul de odihna se va face in unul din centrele noastre speciale de odihna din Europa. Aceasta cazare este gratuita avand acces la internet WIFI in majoritatea centrelor. SE OFERA: -Cele mai noi si moderne camioane -Salariu competitiv,asigurare medicala si plata orelor suplimentare de noapte -Programul de lucru este : 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit -Timpul de lucru va respecta reglementarile UE -Vei primi echipament de lucru adecvat:jacheta,vesta si incaltaminte -Se va face un training la angajare -Asistenta tehnica 24 de ore in orice problema de serviciu.

Cerinte

CERINTE:Experienta in conducerea camioanelor de mare tonaj in Europa -Respectarea timpuli regulamentar de conducere/odihna -Atitudine pozitiva si serviabila fata de clienti -Comportament respectuos in general -Limba engleza nivel de baza(sau alta limba straina de circulatie internationala) constituie un avantaj -Atestat A.D.R -Card topograf

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai