Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru biroul nostru central din localitatea Oradea suntem in cautarea unui specialist in domeniul IT. Oferim conditii bune de lucru si salarizare pe masura. Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa: info A rond sapientimobiliare.com.

Cerinte

Cerinte: Studii tehnice - preferabil in domeniul IT Persoana organizata, sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati; Persoana ambitioasa, dispusa sa invete continuu, sa-si imbunatateasca tehnica de lucru si cunostintele; Capacitate de asimilare si prelucrare rapida a informatiilor; capacitate de adaptare la schimbare; Abilitatea de a lucra cu termene limita; Integritate si capacitate de a lucra in echipa; Cunostinte medii administrare/depanare calculatoare si a retelelelor de calculatoare; Cunoştinţe privind administrarea sistemelor informatice, cunoştinţe hard şi soft; Cunoasterea limbii engleze; Cunostinte SQL, PHP, PhotoShop, Linux, Email, FTP, DNS, Mysql, Capacitatea de a crea / modifica diferite rapoarte. Creare si administrare site. Retelistica. Asistenţa utilizatorilor pentru rezolvarea problemelor apărute ȋn utilizarea echipamentelor IT, detectarea erorilor de sistem. Mentenanţă, administrare, documentare reţea internă de calculatoare. Instalare si configurare de PC-uri si alte echipamente specifice IT.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja