Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Angajam sudori cu experienta 111 / 135 / 136 pentru lucrari constructii noi, santiere navale in Europa. Se acorda salariu motivant dupa tara unde se desfasoara activitatea ( Anglia Finlanda,Olanda) transport,cazare,alocatie hrana intre 90 / 120 euro pe saptamana,masina de servici contract 3 luni. Cerinte experienta constructii noi,autorizatie valabila minim un an cunostinte limba engleza. Persoanele interesate sunt invitate sa trimita C/V in limba engleza copii dupa autorizatii copii dupa diploma de studii la adresa de email al societatii

Cerinte

Cerinte experienta constructii noi,autorizatie valabila minim un an cunostinte limba engleza. Persoanele interesate sunt invitate sa trimita C/V in limba engleza copii dupa autorizatii copii dupa diploma de studii la adresa de email al societatii

10 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai