Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Portugalia

Descrierea jobului - Portugalia

Grupul CASAIS, companie portugheza, de referinta in Sectorul de Constructii Civile , aflandu-se in curs de expansiune, are in prezent in vedere candidati pentru: TAMPLAR (DULGHER) COFRAJE pentru PORTUGALIA, GIBRALTAR, BELGIA, etc. FUNCTII: Lucrul in sprijinul sarcinilor de tamplarie, predominant de executie si montaj a structurilor din lemn, in matrite pentru turnarea betonului; Cerinte: -Training si experienta in domeniu; -Responsabilitate si promptitudine; -Flexibilitate de lucru (disponibilitate sambata); -Pro-activitate si dinamism; -Motivatie; -Disponibilitate imediata Va oferim: Integrarea intr-o echipa solida Salariu compatibil cu functia executata Calatoriile, sederea, taxele pentru obtinerea documentelor si diurna zilnica vor fi asigurate de Grupul Casais. Daca sunteti interesat de oferta de mai sus si indepliniti calificarile necesare, va rugam sa ne contactati la numarul atasat in anunt sau sa atasati CV-in rubrica de mai jos si va vom contacta in cel mai scurt timp posibil.

Cerinte

Cerinte: -Training si experienta in domeniu; -Responsabilitate si promptitudine; -Flexibilitate de lucru (disponibilitate sambata) -Pro-activitate si dinamism; -Motivatie; -Disponibilitate imediata -Vorbitor de limbi straine (sunt valorizate in primul rand portugheza, spaniola, engleza) Va oferim: Integrarea intr-o echipa solida Salariu compatibil cu functia executata Calatoriile, sederea,transportul si taxele pentru obtinerea documentelor si diurna zilnica vor fi asigurate de Grupul Casais. Daca sunteti interesat de oferta de mai sus si indepliniti calificarile necesare, va rugam sa ne contactati la numarul atasat in anunt sau sa atasati CV-in rubrica de mai jos si va vom contacta in cel mai scurt timp posibil.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

30 pozitii disponibile 32 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai