Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Angajam tapiteri cu experienta in acest domeniu pentru clientul nostru specializat in productia de canapele/fotolii in Olanda. Se oferă: ​Salariu atractiv, plata săptămânală 300 Euro NET/ săptămână Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional ​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română​​​​ Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal Candidatii ideali indeplinesc cerintele de mai jos.

Cerinte

- tapițarea mobilierului și a altor articole, - tăierea mecanică și manuală a materialelor de tapiterie, - pregatirea materialelor pentru umplutură, - montarea / coaserea tapiteriei pregatită pe mobila - adaptarea interioare, incăperi oficiale si expozitii - repararea tapițerie și restaurarea mobilierului - limba engleza sau germana nivel mediu -permis de conducere categoria B constituie avantaj Folosirea urmatoarelor instrumente: - mașini de cusut si taiat, - dispozitive speciale de cusut tapițerie, unelte indispensabile operate manual - instrumente de măsurare - sabloane de desen

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai