Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Companie românească fondată în anul 2011 care are ca obiect de activitatea proiectarea, instalarea și întreținerea sistemelor de securitate cauta. Responsabilitati: Se va lucra si la inaltime; Va face montaje si depanare de sisteme de alarma, supraveghere; video si retea de date; Deplasare local/limitrofa; Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare; Instalarea si punerea in functieune a sistemelor de securitate; Programarea sistemelor de securitate instalate; Colaborarea cu toate departamentele din firma; Respectarea procedurilor in firma.

Cerinte

Cerinte: Studii tehnice de preferat in domeniul electric; Curs de specialitate este considerat avantaj (Domeniul IT/Electric); Experienta in domeniu este considerata avantaj, iar beneficiile salariale sunt pe masura; Permis Categoria B; Gandire analitica; Dinamic. Oferta: Salar motivant in functie de experienta; Conditii moderne de lucru; Masina de servici; Telefon de lucru. Pot aplica si proaspat absolventii de liceu sau facultate din domeniul tehnic.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai