Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam urgent transatori Vita pentru munca in Irlanda Descriere Job - Transatori vita pentru un abator din zona Cork, Irlanda - Contract direct cu angajatorul pe perioada nedeterminata - Candidatii vor avea platite toate contributiile (pensie, sanatate, asigurari) in sistemul irlandez - Programul de lucru: L - V, 9 -10 ore pe zi - Salariu variabil in functie de experienta: • Nivel 4 - 10.70€ / ora, • Nivel 3 - 12.30€/ ora; • Nivel 2 - 13.50€ / ora; • Nivel 1 - 15.60€/ ora; - Cazarea este asigurata, unul in camera - costul acesteia se va deduce lunar aproximativ 200 euro / luna. - Biletul de avion Romania - Irlanda il suporta fiecare candidat (in jur de 50 - 150 euro depinde de compania aeriana si perioada) - Echipament de lucru asigurat de companie *** NU SE PERCEPE COMISION**** PLECARI IMEDIATE!!!!!!

Cerinte

- Trimite CV-ul pe adresa de pe site - CV-ul trebuie sa cuprinda : - toate locurile de munca (angajat / la negru sau independent) - compania la care ati lucrat si perioada - detalii ce anume ati lucrat la fiecare job in parte - buletinul color - diploma / certificat de calificare - recomandari scrise sau o filmare

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja