Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Angajam urgent persoane din toata tara serioase, dornice de castiguri financiare. Cerinte: Varsta cuprinsa intre 20-65 de ani. Tipul de job: Ingrijire persoane varstnice in Italia. Expierenta si cunoasterea limbii italiene nu este obligatorie, insa constituie un avantaj. Oferim mediere pe parcursul contractului in limba romana. Cazare si mesele, gratuit. Oferim siguranta si certitudine pemtru locul de munca. Pentru detalii si rezervare loc, rugam trimitere SMS cu fraza: "Vreau loc de munca" la telefon, d-na Gabriela Imediat va sunam noi, in ordinea cerintelor. Va asteptam cu drag!

Cerinte

Persoane dornice de castiguri financiare , cazier judiciar si apte din punct de vedere medical de munca. Pentru persoanele care au mai lucrat in Italia, la mentiunea din SMS "Vreau loc de munca", adaugati si expierenta.

11 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai