Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Pentru un client de renume din Olanda cautam urgent Vopsitor in camp electrostatic. Principalele responsabilitati: Pregatirea / pretratarea pieselor inaintea vopsirii Vopsirea propriu zisa cu pulberi in camp electrostatic Verificarea calitativa (autocontrolul) a pieselor vopsite Cerinte: Experienta 3 - 5 ani cu pistol electrostatic Limba Engleza la nivel conversational Disponibilitate pentru plecare imediata Se ofera: Salariu competitiv- se discuta in urma interviului Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată ​Salariu atractiv, plata săptămânală Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional ​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea ​Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Cerinte

Experienta 3 - 5 ani cu pistol electrostatic Limba Engleza la nivel conversational Disponibilitate pentru plecare imediata Atentie la detalii, atitutdine proactiva

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai