Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Principalele sarcini vor fi sablare si vopsire structuri metalice/piese prelucrate. -Ore de lucru: 7.00-11.00 sablare/vopsire baza 11.00-12.30 pauza de masa 12.30-16.00 aplicare strat final /top painting; pregatirea sarcinilor pentru a doua zi. -Disponibilitate de a asista in cadrul altor sarcini in atelier atunci cand este mai putin de vopsit. Salariu negociabil, in functie de calificari, experienta si aptitudinile fiecarui candidat. Nu se asigura plata biletelor de avion. In schimb se ofera cazare la cost redus (firma are apartamente disponibile pe care le inchiriaza angajatilor la un pret mult mai mic). Exista posibilitatea inchirierii unei masini de asemenea, in acelasi regim ca si apartamentele.

Cerinte

-minim 5 ani experienta -persoana muncitoare, de incredere si motivata -permis de conducere (Este necesar pentru deplasarea catre locul de munca) -limba engleza cel putin nivel intermediar. Asteptam CV-urile dvs. NUMAI in limba ENGLEZA aplicand aici sau pe adresele de pe website-ul nostru. CV-urile in limba romana nu se accepta.

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja