Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Identifica si administreaza canalele de recrutare potrivite pentru posturile vacante • Concepe si posteaza anunturile de recrutare pe baza discutiilor cu sefii de departamente • Selecteaza candidatii pe baza CV-urilor, in functie de profilul candidatului si cerintele postului • Contacteaza candidatii selectati in vederea programarii interviurilor • Participa activ in cadrul procesului de intervievare si selectie a candidatilor • Evalueaza si vine cu propuneri cu privire la candidatii selectati catre factorii de decizie • Administreaza si asigura actualizarea bazei de date cu candidati • Informeaza candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie • Asigura suport in cadrul companiei cu privire la procesul de recrutare si evaluare interna a oamenilor • Monitorizeaza piata interna si externa a muncii

Cerinte

• abilitati de comunicare in limba bulgara, limbaj fluent; • limba engleza constituie un avantaj; • atentie distributiva si stil de lucru ordonat; • cunostinte operare PC (Excel, Word); • rezistenta la stres

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja