Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Full time/ part time sau de la domiciliu. Cautam web-developer in Rm. Valcea sau Sibiu, pentru pentru creare, dezvoltare, implementare proiecte in mare parte axate pe crearea de produse Web in transporturi, curierat, logistica, dezvoltare si intretinere alte solutii de soft. Trebuie sa prezinte cunostinte medii sau avansate de: -PHP / PHP OOP -Javascript / jQuery -HTML /5, CSS Beneficii: job permanent, program de lucru flexibil, salariu motivant negociabil, bonusuri la finalizarea proiectelor, posibilitatea de avansare si dezvoltare pe viitor intr-un timp scurt. Va rugam ca la interviu sa prezentati un portofoliu cu lucrari cat mai detaliat, cu explicatii clare despre implicarea personala in fiecare proiect . Nu sunt necesare studii superioare de specialitate, esentiala este experienta practica. Asteptam Cv-ul dvs. pe adresa de email.

Cerinte

Se cer cunostinte cel putin medii in: - PHP, JavaScript (jQuery), HTML / CSS, MySql - orice alt limbaj constituie un avantaj(ex : C++, C# sau Java, SQL ASP.NET -Framework 2.0, C# coding, Visual Studio developing environment) - analiza, proiectarea si dezvoltarea de website-uri si aplicatii web complexe dupa un design dat - investigarea erorilor tehnice/functionale si generarea de solutii adecvate Eventuale cunostinte suplimentare in dezvoltarea de aplicatii pentru platforme mobile ( iOS, Android, etc.), Facebook, platforme de magazine online, SEO, Google Adwords constituie un avantaj.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja